مراقب شرکت های تقلبی فروش دستگاه فیلتر هوا باشید

تولید فیلتر هوا می تواند یک شغل عالی و پر درآمد برای شما باشد اما باید مراقب باشید که برای خرید دستگاه فیلترهوا سراغ نمایندگی های معتبر بروید. در غیر این صورت ممکن است گیر شرکت های تقلبی بیافتید. با ثمین فیلتر ایران همراه باشید تا درباره این موضوع اطلاعات بیش تری در اختیارتان قرار دهیم.

این روزها بازار فروش دستگاه های فیلترهوا خیلی داغ تر از گذشته است. اما باید مواظب شرکت هایی باشید که با ادعای دروغ قصد کلاهبرداری از شما را دارند. گاهی دیده شده این شرکت ها نه تنها قصد اخاذی از شما را دارند بلکه در بیش تر موارد دست شما را در حنا قرار می دهند. حرید دستگاه فیلترهوا از مراکز غیر معتبر ممکن است دو حالت برای شما پیش بیاورد.

در حالت اول شما با وجود هزینه کردن پول دستگاهی دریافت نمی کنید و در حالت دوم با وجود دریافت دستگاه هیچ حمایت پس از فروش برای شما وجود ندارد.

شرکت ما علاوه بر این که کاملا در مراحل فروش همراه شماست و با ارائه دستگاه های باکیفیت و با قیمت مناسب زمینه اشتغال شما را فراهم می کند. پس از خرید دستگاه فیلتر هوا توسط خریدار نیز شرکت ثمین فیلتر ایران همراه مشتری می ماند. گارانتی محصولات یکی از مزایای شرکت  ماست. همچنین کلیه دستگاه های تولید شده ثمین فیلتر ایران دارای ۱سال گارانتی است. و ۵ سال خدمات پس از فروش دارد.

اگر در ارتباط با دستگاه یا عملکرد دستگاه مشکلی ایجاد شود، خریدار می تواند مشکل را به واحد خدمات پس از فروش این شرکت گزارش کند. بخش پشتیبانی دستگاه در عرض ۴۸ ساعت در محل حضور میابند. بخش پشتیبانی شرکت تمامی موارد را بررسی می کند.  و در صورتی که دستگاه دارای مشکلی باشد به صورت رایگان سرویس می گردد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *