ساعات کار از 8 الی 16
  • با ما تماس بگیرید

    09123533951 - 02533803636

  • به ما ایمیل بفرستید

    SAMINFILTERS@GMAIL.COM

 مراقب شرکت های تقلبی فروش دستگاه فیلتر هوا باشید

مراقب شرکت های تقلبی فروش دستگاه فیلتر هوا باشید

شرکت های تقلبی فروش دستگاه فیلتر هوا

شرکت تقلبی فروش دستگاه

تولید فیلتر هوا می‌تواند یک شغل عالی و پر درآمد برای شما باشد اما باید مراقب باشید که برای خرید دستگاه فیلترهوا سراغ نمایندگی‌های معتبر بروید.

در غیر این صورت ممکن است گیر شرکت‌های تقلبی بیافتید. با ثمین فیلتر ایران همراه باشید تا درباره این موضوع اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

این روزها بازار فروش دستگاه‌های فیلترهوا خیلی داغ تر از گذشته است. اما باید مواظب شرکت‌هایی باشید که با ادعای دروغ قصد کلاهبرداری از شما را دارند.

گاهی دیده شده این شرکت ها نه تنها قصد اخاذی از شما را دارند بلکه در بیشتر موارد دست شما را در حنا قرار می‌دهند. حرید دستگاه فیلترهوا از مراکز غیر معتبر ممکن است دو حالت برای شما پیش بیاورد.

در حالت اول شما با وجود هزینه کردن پول دستگاهی دریافت نمی‌کنید و در حالت دوم با وجود دریافت دستگاه هیچ حمایت پس از فروش برای شما وجود ندارد.

فیلتر تقلبی

شرکت ما علاوه بر این که کاملا در مراحل فروش همراه شماست و با ارائه دستگاه‌های با کیفیت و با قیمت مناسب زمینه اشتغال شما را فراهم می‌کند. پس از خرید دستگاه فیلتر هوا توسط خریدار نیز شرکت ثمین فیلتر ایران همراه مشتری می‌ماند. گارانتی محصولات یکی از مزایای شرکت  ماست. همچنین کلیه دستگاه‌های تولید شده ثمین فیلتر ایران دارای ۱سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش دارد.

بیشتر بدانید: کسب درآمد از تولید فیلتر هوا چقدر است؟

اگر در ارتباط با دستگاه یا عملکرد دستگاه مشکلی ایجاد شود، خریدار می‌تواند مشکل را به واحد خدمات پس از فروش این شرکت گزارش کند. بخش پشتیبانی دستگاه در عرض ۴۸ ساعت در محل حضور میابند. بخش پشتیبانی شرکت تمامی موارد را بررسی می‌کند. و در صورتی که دستگاه دارای مشکلی باشد به صورت رایگان سرویس می‌گردد.

برای خرید دستگاه‌های تولید فیلتر هوا می‌توانید به بخش محصولات مراجعه نمایید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *