ساعات کار از 8 الی 16
  • با ما تماس بگیرید

    09123533951 - 02533803636

  • به ما ایمیل بفرستید

    SAMINFILTERS@GMAIL.COM

گالری تصاویر

گالری

گالری تصاویر شرکت ثمین فیلتر ایران شامل محصولاتی مانند انواع فیلتر‌هوا ، دستگاه‌های تولید فیلتر‌هوا اعم از دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، دستگاه‌های چین کن کاغذ فیلتر‌هوا و همچنین دستگاه تزریق PU می باشد.

این شرکت قصد دارد با نمایش تصاویری از این محصولات شما را برای خرید هر چه بهتر دستگاه‌های تولید فیلتر هوا و همچنین مواد اولیه تولید فیلتر‌هوا آگاه نماید.

با همراهی و دنبال کردن ما در سایت و همچنین شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود با محصولات بیشتر آشنا شوید و این یک دلگرمی به تیم تولید این شرکت نیز برای تولید هر چه با بهتر و با کیفیت‌تر محصولات می‌باشد.

اگر به دنبال یک شغل آزاد و مطمئن و همچنین با درآمد بالا هستید می‌توانید با تهیه یک دستگاه تولید فیلتر‌هوا و تولید انواع فیلتر به یک درآمد بالا در ماه برسید.

با توجه به استفاده زیاد از این محصول و همچنین کارایی آن جهت جلوگیری از لرزش موتور خودرو می‌توان موقعیت شغلی بسیار مناسبی را برای شما فراهم نماید.

همچنین شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر مقاله نقش فیلتر هوا خودرو و نقش آن وارد قسمت مقالات سایت شوید.

از این رو شرکت ثمین فیلتر ایران مقالاتی را برای افزایش اطلاعات شما اعم از آشنایی با انواع فیلتر‌هوا ، چگونگی تشخیص کثیفی فیلتر‌هوا و صرفه‌جویی در هزینه‌های خودرو را آماده کرده است.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

تماس با ما