ساعات کار از 8 الی 16
  • با ما تماس بگیرید

    09123533951 - 02533803636

  • به ما ایمیل بفرستید

    SAMINFILTERS@GMAIL.COM

تضمین خرید

تضمین خرید فیلترهوا به این منظور می‌باشد که شما همکاران گرامی دغدغه فروش محصولات تولیدی خود را در مدت معین نداشته باشید تا بتوانید به راحتی در این مدت جذب مشتری و بازاریابی نمایید.

متاسفانه برخی از شرکت ها اقدام به تضمین خرید می‌نمایند که بصورت کوتاه مدت و کلاهبرداری می‌باشد.

خوشبختانه شرکت ثمین فیلتر ایران با سابقه بالای ۱۵ سال تولید توانسته است مشتریان خود را در نحوه خرید محصولات تولیدی فیلترهوا راضی نگه دارد و رابطه تنگاتنگی با مشتریان خود در این زمینه را دشته باشد و هر هفته بصورت نقد با همکاران تسویه حساب می‌نماید .

تضمین خرید فیلترهوا شرکت ثمین فیلتر ایران به این منظور می باشد که در راستای تولید ملی و همچنین ایجاد یک کسب و کار مناسب برای جوانان اقدام به فروش دستگاه‌های تولید فیلتر هوا با کیفیت نماید.

این دستگاه‌ها دارای گارانتی بوده و در صورت بروز مشکل، پس از تماس مشتری با نمایندگی‌ها، نماینده بصورت حضوری در محل حاضر شده و مشکل را برطرف می‌نماید.

متخصصان این شرکت هم کار تولید فیلتر را بر عهده دارند و کنار تولید به فروش و نصب دستگاه‌های تولید هوا مشغول هستند.

این شرکت انواع مواد اولیه تولید فیلتر هوا را نیز عرضه می‌کند. ( کاغذ فیلتر، پلی اورتان، ایزو، توری فیلتر، سر و ته فلزی فیلتر‌ها و…)

به همین منظور مشتریان دیگر دغدغه تهیه مواد اولیه برای تولید فیلتر هوا را نداشته باشند و در صورت تماس با ما قادر به تهیه مواد اولیه می‌باشند.

از جمله مزیت‌های این شرکت می‌توان به کیفیت بالای محصولات و همچنین ارسال آنها به تمامی نقاط کشور اشار کرد.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین بالا بردن دانش فنی مشتریان اقدام به تولید محتوا و ایجاد مقالات کاربردی در راستای فیلتر هوا و همچنین محتوای مرتبط در سایت نموده‌ایم.

در نتیجه شما قادر خواهید بود از قسمت مقالات سایت اقدام به مطالعه نمایید.

شما برای شروع کسب و کار می‌توانید از قسمت محصولات اقدام به خرید دستگاه و سپس تولید فیلتر هوا نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید از مقاله معرفی شده بای تشخیص فیلتر هوا مرغوب اقدام نمایید.